ОРГАНІЧНІ
ДОБРИВА ВЕРМІКОН ™

Більше 12 років компанія ВЕРМІКОН ™ застосовує унікальні технології у виробництві органічних добрив високої якості. Вироблена продукція компанії відповідає найвищим стандартам якості, що підтверджується міжнародними сертифікатами.

ВЕРМІКОН ™ користується великим попитом серед сільгоспвиробників, фермерів, дачників не тільки в Україні, де розташовується офіс компанії і виробнича база, а й далеко за її межами.

ЄВРОПЕЙСЬКА
СЕРТИФІКАЦІЯ ТОВАРІВ

СУЧАСНИЙ
ДИНАМІЧНИЙ РОЗВИТОК

ПРОФЕСІЙНА
ЕНЕРГІЙНА КОМАНДА

ПРАЦЮЄМО
НА ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

З ДОБРИВАМИ ВЕРМІКОН ™ ЗАВЖДИ ВІДМІННИЙ РЕЗУЛЬТАТ!

Ми розуміємо, як складно працювати в сільському господарстві. Тому спеціально розробили органічні добрив з оптимальним складом, які максимально спрощують процес вирощування культур і підвищують урожай.

ЕФЕКТИВНИЙ
ЗБАЛАНСОВАНИЙ СКЛАД

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
ЗАСТОСУВАННЯ НА ВСІХ КУЛЬТУРАХ

СУМІСТНІСТЬ З
БІЛЬШІСТЮ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ

ПІДВИЩЕННЯ
ВРОЖАЙНОСТІ ДО 35%

НАШІ ДОБРИВА
КУПУЙТЕ ОПТОМ І В РОЗДРІБ

Асортимент продукції ВЕРМІКОН ™ здатний задовольнити всі потреби фермерів надійними і безпечними органічними добривами. Наші добрива підійдуть для полів, садів, городів, для присадибних ділянок, для декоративних домашніх рослин.

ВЕРМІКОН ™
(ВИТЯЖКА з БІОГУМУСУ)

«ВерміКон» (рідка витяжка на основі біогумусу) - комплексне органо-мінеральне біодобриво, природний стимулятор росту і розвитку рослин.

БІОГУМУС
ВЕРМІКОН™

Екологічно чисте органічне добриво, яке представляє собою повністю перероблену червоними каліфорнійськими хробаками суміш з гною великої рогатої худоби.

БОБОВІ
ВЕРМИКОН™

Комплексний препарат для підвищення врожайності та якості бобових культур. Препарат стимульований оптимальним набором біогенних мікроелементів, які за своєю природою близькі до рослинної клітини.

ЗЕРНОВІ
ВЕРМИКОН™

Спеціально для зернових культур препарат стимульований оптимальним набором біогенних мікроелементів, які за своєю природою близькі до рослинної клітини, а тому не викликають у рослин відторгнення та біологічно активні для зростання та розвитку.

ОЛІЙНІ
ВЕРМИКОН™

Використовується в інтенсивних технологіях вирощування для позакореневого підживлення та обробки посівного матеріалу. Забезпечує високу ефективність харчування на клітинному рівні завдяки активізації обмінних процесів у всіх частинах рослини.

ВЕРМИКОН™
ДЛЯ ОЗИМИ

Висококонцентрована гумінова суспензія на основі вермікомпоста, продукту переробки гною ВРХ каліфорнійськими хробаками Еisеnia fetida. Вермікон поєднує властивості добрива та стимулятора росту.

ЕКОНОМІКА ЗАСТОСУВАННЯ
ПРЕПАРАТІВ ВЕРМІКОН ™

ПРЯМЕ ЗНИЖЕННЯ ВИТРАТ

ВЕРМІКОН ™ підвищує коефіцієнт засвоєння макро- і мікродобрив шляхом перекладу недоступних елементів в засвоювану форму, що дозволяє компенсувати до 30% недовнесених елементів живлення.

Також підвищується енергія проростання і схожість насіння на 5-10%, що дозволяє зменшувати норму висіву. Озимі рослини швидше розвиваються восени і добре зимують, отже, зменшується ризик пересіву площ навесні.

НЕПРЯМЕ ЗНИЖЕННЯ ВИТРАТ

Листові обробки ВЕРМІКОН ™ покращують засвоєння добрив, які використовуються в баковій суміші, підвищують імунітет рослин, збільшують тривалість захисної дії фунгіцидів, а іноді взагалі знімають необхідність фунгіцидних обробок.

ЧОМУ КЛІЄНТИ ВИБИРАЮТЬ
ВЕРМІКОН ™

НАМ ДОВІРЯЮТЬ:

АКЦІЇ
ТА НОВИНИ

Новини

Банк Альянс Збільшує Кредитування Українського АПК

Стратегія «Банку Альянс» у фінансуванні аграрного сектора – планомірне збільшення кредитного портфеля за рахунок середніх і малих підприємств. «З огляду на тенденцію ринку, ми бачимо,

ДЕТАЛЬНІШЕ →

НЕ ЗНАЙШЛИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ? ПОТРІБНА ДОПОМОГА У ВИБОРІ ДОБРИВ?

Скористайтеся безкоштовною консультацією менеджера.

Догори

ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ

Мы с радостью ответим на ваши вопросы и поможем с выбором удобрений!

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми з радістю відповімо на ваші запитання і допоможемо з вибором добрив!