ЛІНІЯ ДОБРИВ – ВЕРМІКОН™

ОЛІЙНІ
ВЕРМІКОН™

40₴ грн./л

Рідке комплексне гумінове добриво з ростстимулюючими та біологічно активними речовинами. Використовується в інтенсивних технологіях вирощування для позакореневого підживлення та обробки посівного матеріалу. Забезпечує високу ефективність харчування на клітинному рівні завдяки активізації обмінних процесів у всіх частинах рослини.

ВЕРМІКОН™ Олійні стимульований оптимальним набором біогенних мікроелементів, які за своєю природою близькі до рослинної клітини, а тому не викликають у рослин відторгнення та є біологічно активними для їх росту та розвитку, маючи високу біодоступність біогенних мікроелементів (більше 90%). У препараті підвищений вміст бору в органічній формі добре засвоюється рослинами, особливо при позакореневій підгодівлі.

У критичні періоди зростання та розвитку такий агроприйом гарантовано забезпечує рослину мікроелементами у доступних формах. Олійні культури вимогливі до мікроелементів, зокрема до нестачі бору, оскільки він слабко пересувається від коріння до листя.

Ефективність підживлення препаратом підвищується при позакореневому застосуванні, оскільки у грунті значна частина бору перетворюється на недоступні форми. Сприяє впевненому старту на початкових етапах зростання.

ВИКОРИСТАННЯ ДОБРИВА ВЕРМІКОН™ ОЛІЙНІ
ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ ПІДВИЩИТИ ПОКАЗНИКИ:

СКЛАД:

Важливо відзначити, що ВЕРМІКОН ™ має пролонговану дію протягом 3-4 років після їх одноразового внесення в грунт.

НЕ ЗНАЙШЛИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ? ПОТРІБНА ДОПОМОГА У ВИБОРІ ДОБРИВ?

Скористайтеся безкоштовною консультацією менеджера.

Догори

ЗАКАЗ
ТОВАРА

Заполните, пожалуйста, онлайн-форму. Мы с Вами свяжемся для согласования заказа:

ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ

Мы с радостью ответим на ваши вопросы и поможем с выбором удобрений!

ЗАМОВЛЕННЯ
ТОВАРУ

Заповніть, будь ласка, онлайн-форму. Ми з Вами зв’яжемося для узгодження замовлення:

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми з радістю відповімо на ваші запитання і допоможемо з вибором добрив!