ЛІНІЯ ДОБРИВ – ВЕРМІКОН ™

ВЕРМІКОН ™
(ВИТЯЖКА ИЗ БІОГУМУСА)

30₴ грн./Л

ВЕРМІКОН ™ (рідка витяжка на основі біогумусу) – комплексне органо-мінеральне біодобриво, природний стимулятор росту і розвитку рослин.

Препарат містить в собі всі компоненти біогумусу в розчиненому стані: гумати, фульвокислоти, амінокислоти, вітаміни, природні фітогормони, мікро – і макроелементи а також спори ґрунтових мікроорганізмів. Бактерицидні властивості препарату обумовлені присутністю бактеріостатичних білків, що виділяються тканинами самого дощового хробака, та антибіотиків, що виділяються симбіонтними мікроорганізмами, що знаходяться в кишечнику дощового хробока, в процесі вермикультивированя.

ВЕРМІКОН ™ легко засвоюється рослиною, мобілізує її імунну систему, стимулює розвиток потужної кореневої системи, сприяє посиленому надходженню поживних речовин, збільшує вміст хлорофілу, вітамінів, цукрів та інших цінних речовин, має в своєму складі понад 15 видів корисних грунтових мікроорганизмів, у тому числі високоактивні штами молочнокислих, азотофіксируючих, фотосинтезуючих мікробів. Застосування «ВерміКона» призводить до підвищення врожайності на 15-35%, скорочує терміни дозрівання сільськогосподарської продукції, запобігає ряд грибкових і вірусних захворювань, підвищує стійкість рослин до несприятливих умов навколишнього середовища.

ДЛЯ ЧОГО НЕОБХІДНО
ЗАСТОСОВУВАТИ ДОБРИВА ВЕРМІКОН™

ПРЕДПОСІВНА ОБРОБКА НАСІННЯ ВЕРМІКОНОМ™

ОБРОБКА ПО ВЕГЕТАЦІЇ

У баковій суміші з добривами ВЕРМІКОН ™ допомагає поліпшити мінеральне живлення рослин і заощадити кошти. Це відбувається за рахунок підвищення засвоюваності елементів живлення, внесених спільно в баковій суміші. Механізм дії простий. ВЕРМІКОН ™ є природним хелатором, а засвоєння макро і мікроелементів в органічній формі значно вище та інтенсивніше, ніж у вигляді простих мінеральних солей. Маючи високу буферність, гумати акумулюють на своїй поверхні, розчинені в робочому розчині добрива, що зменшує їх випаровування і непродуктивні втрати.

Крім того, ВЕРМІКОН ™ покращує проникність клітинної мембрани в місце зіткнення з кліткою, тому вбирання елементів живлення багаторазово прискорюється (для калію, наприклад, в 100 разів).

В оброблених препаратом листі збільшується синтез активних речовин, особливо ауксинов, які по флоемі потрапляють в корені і активізують їх всмоктувальну і виділяєчу функції. Рослина додатково отримує з грунту розчинені макро і мікроелементи, а також переводить нерозчинені елементи у засвоюваний стан. Це дозволяє підвищити ефективність використання добрив на 20-25% і, відповідно, підвищити врожайність і якість продукції.

Внесення ВЕРМІКОН ™ не замінить ранньовесняну підкормку азотом, але здатне зменшити негативний вплив його відсутності, а при проведенні підкормки забезпечити рослини додатковим надходженням з грунту макро і мікроелементів

ВЕРМІКОН™
ЗНЯТТЯ ПЕСТИЦИДНОГО СТРЕСУ

СТРЕС ВИКЛИКАНИЙ ОБРОБКОЮ ПОСІВІВ ГЕРБІЦИДАМИ

Гербіциди, як від ранніх ярих, зимуючих, так і озимих бур’янів, не тільки винищують бур’яни, а й одночасно гальмують розвиток культурних рослин, які і так в сильно ослабленому стані виходять з діапаузи. Цю проблему можна вирішити додаванням в бакову суміш препарату ВЕРМІКОН ™, який виступає як антістрессант. Активізуючи біологічні процеси в рослині, він активізує синтез нуклеїнових кислот і білків, підсилює фотосинтетичну продуктивність хлоропластів в клітинах, що призводить до швидкого відновлення метаболізму і виходу зі стресу культурних рослин.

СТРЕС ВИКЛИКАНИЙ ОБРОБКОЮ ПОСІВІВ ФУНГІЦИДАМИ

Фунгіциди блокують проростання і подальший розвиток патогенних організмів. Однак токсичні виділення патогенів продовжують певний час отруювати рослини і надавати переважну дію на процеси росту. Обробка рослин ВЕРМІКОН ™ знімає ці негативні впливи шляхом підвищення імунітету рослин – зараження нових тканин сповільнюється або зупиняється. Також посилення метаболізму в клітинах знімає стрес від дії жорсткого препарату і токсинів патогенних організмів за допомогою прискореного відновлення пошкоджених білкових молекул. Це призводить до нормального функціонування і розвитку рослини на клітинному рівні.

СТРЕС ВИКЛИКАНИЙ ОБРОБКОЮ ПОСІВІВ ІНСЕКТИЦИДАМИ

У баковій суміші з інсектицидами ВЕРМІКОН ™ попереджає (в місцях пошкоджень комахами) розвиток патогенних мікроорганізмів шляхом підвищення імунітету рослин, підвищує регенеруючу здатність пошкоджених тканин, допомагає рослині відновити уражені комахами ділянки рослин. Це дозволяє провести боротьбу з шкідниками, не ослаблючи ефекту, знизивши при цьому пестицидне, токсичне навантаження на рослину і грунтову мікрофлору, скоротивши витрати на хімічні засоби захисту, поєднати операції по внесенню препаратів і отримати додаткову надбавку якісного врожаю зернових і технічних культур.

ДІЯ ВЕРМІКОНУ ™
ПРИ НЕСПРИЯТЛИВИХ УМОВАХ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

ЗАМОРОЗКИ

Обробка рослин ВЕРМІКОН ™ по листу перед настанням заморозків сприяє накопиченню цукрів у тканинах шляхом прискорення дихання, інтенсифікації обмінних процесів, білкового і вуглецевого обміну речовин, що знижує температуру замерзання клітинного соку. Обробка вже пошкоджених заморозками рослин активізує регенерацію листя і пагонів, нормалізує обмін речовин в пошкоджених клітинах, знімає інтоксикацію продуктами розпаду відмерлих тканин. В результаті рослина швидше відновлюється і дає запланований урожай.

РІЗКИ ПЕРЕПАДИ ТЕМПЕРАТУРИ

Сильні добові коливання температур від +5 ° С вночі до +28 ° С вдень гальмують розвиток рослин внаслідок порушення синтезу ферментів та інших біологічно активних речовин. Обробка рослин ВЕРМІКОН ™ в цей період нормалізує хімічні реакції, що протікають в них, на клітинному рівні в діапазоні температур на 3-6 градусів більше звичайного, як при низьких температурах, так і при дуже високих.

ЗАСУХА

У разі посухи ВЕРМІКОН ™ інтенсифікує споживання вологи і вуглекислого газу з повітря, покращує біохімічний склад рослин, активізує білковий і вуглецевий обмін в клітинах, зменшує транспіраціонний коефіцієнт. Препарат не замінить збалансоване мінеральне живлення і обробки пестицидами, але він зніме стрес від посухи і високої температури, що дасть можливість розкрити закладений в сорт і технологію потенціал.

ВЕРМІКОН™
ФУНГІЦИДНИЙ ЕФЕКТ

У лабораторних і польових дослідах було показано, що препарат ВЕРМІКОН ™ істотно пригнічує такі фітопатогени: роду Verticillium (вілт, суха гниль), роду Phomopsis (чорна плямистість), роду Sphaerotheca (борошниста роса), Uncinula necator (борошниста роса), роду Pythium ( чорна ніжка), Rhizoctonia (чорна ніжка), Plectosporium, роду Phytophthora (фітофтороз) і роду Fusarium (фузаріоз).

НЕ ЗНАЙШЛИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ? ПОТРІБНА ДОПОМОГА У ВИБОРІ ДОБРИВ?

Скористайтеся безкоштовною консультацією менеджера.

В ЦИФРАХ
РЕЗУЛЬТАТ ЗАСТОСУВАННЯ ВЕРМІКОН ™

Одна передпосівна обробка насіння в дозі 10 л / т підвищувала врожайність пшениці на 2,6-4,1 ц / га, ячменю на 4,7 ц / га, люпину на 4,5 ц / га. Обробка рослин у фазах 3-5 листків і колосіння в дозі 5 л / га посилювала зростання рослин, що забезпечило збільшення врожаю зернових до 6,5 ц / га, соняшнику до 7 ц / га, кукурудзи на корм до 80 ц / га. При спільному внесенні мінеральних добрив і препарату ВЕРМІКОН ™ підвищується коефіцієнт використання рослинами поживних речовин з навколишнього середовища. За даними випробувань препарат на 60 100% пригнічує суху плямистість, ризоктоніоз, фітофтороз, на 100% пригнічує збудників снігової плісняви, сірої гнилі, септоріоз зернових і зернобобових, на 44-60% – фузаріоз колоса, кореневої гнилі.

Крім того, підвищується якість продукції: крупність зерна, збільшується вміст білка на 0,5-0,7%, клейковини – на 3-3,5%, знижується вологість на 0,5-1,2% і більше (зниження витрат на сушку), у соняшнику та сої підвищується олійність на 1-2%, у цукрових буряків – вміст цукру.

Застосування даного препарату дозволяє зменшити загальноприйняті дози внесення мінеральних добрив і хімічних речовин на 30-40%.

ВИСНОВОК

Як добриво і регулятор росту, гуміновий препарат ВЕРМІКОН ™ прекрасно вписується в систему технологічних процесів пов’язаних із захистом рослин від хвороб, шкідників і бур’янів в бакових сумішах. Відмінно показує себе в передпосівних обробках насіння і листових підкормках. Звичайно можна, економити гроші на використанні цього препарату, втрачаючи при цьому у багато разів більше, а можна використовуючи ВЕРМІКОН ™ , підвищувати врожайність, якість продукції і при цьому економити, за рахунок зниження витрати мінеральних добрив і ЗЗР до 30-40%.

Вибір за вами!..

Догори

ЗАКАЗ
ТОВАРА

Заполните, пожалуйста, онлайн-форму. Мы с Вами свяжемся для согласования заказа:

ПОЛУЧИТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ

Мы с радостью ответим на ваши вопросы и поможем с выбором удобрений!

ЗАМОВЛЕННЯ
ТОВАРУ

Заповніть, будь ласка, онлайн-форму. Ми з Вами зв’яжемося для узгодження замовлення:

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми з радістю відповімо на ваші запитання і допоможемо з вибором добрив!